Çanakkale Ayvacık Naldöken | Bekir Erkuş

Çanakkale Ayvacık Naldöken

Bir önceki Çanakkale Ayvacık tanıtımını çok iyi yaptığım için buradan tekrar anlatamayacağım. Ancak Naldöken’i anlatmam gerekebilir. Zira çok bilinen bir yer değil. Gülpınar’a yakın desem %5 yeri anlamaya başlayan çıkabilir. Tuzla desem keza %5 artar, Dalyan, Geyikli Bozcaada’nın güney doğusunda kalıyor dediğimde biraz daha kafanızda canlanacaktır. Bir yer arayan mimar arkadaşımızın tabiri ile Ayvacık bölgesinin gün batımını izleyebileceğiniz en iyi iki yerden birisi Naldöken.

Çok popüler değil Allah’tan. Fiyatları bu sebeple makul seviyelerde seyrediyor. Ayvacık bölgesindeki köyleri en çok değerlendiren unsurlar arasında bir ünlü’nün yerleşmiş olması veya güzel bir iki evin yapılmış olması geliyor. Burada şu an da bunlar olmadığı için yer almanın tam zamanı diyebilirim. Haydi o zaman bu arsa’nın detaylarına bakalım.

632 NET metrekare %50 iki kat imarlı arsa. Yani 315 metrekare civarında kapalı alan yapabilirsiniz. Köşe arsa olması sebebiyle sevdiğiniz bir arkadaşınız ile ikiz villa’da yapabilirsiniz. Köşe arsalar hakkında ne derler bilirsiniz. Arsayı köşeden ağacı meşeden alacaksınız.