RE/MAX KARUN | Bekir Erkuş

RE/MAX KARUN

2004 yılında Loran Muratoğlu tarafından Şişli’de kurulmuş olan köklü bir RE/MAX ofisidir. Kurumsal, bireysel, ticari, konut, kat karşılığı, ARSA ARAZİ 🙂 ve tüm gayrimenkul satış pazarlama danışmanlık konularında uzman bir ofistir. Broker’ı Loran Muratoğlu şu şekilde anlatıyor kısa ama dolu RE/MAX KARUN macerasını…

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat fakültesinden mezun oldum. 9 yıl İnşaat sektöründe çalıştıktan sonra, 5 yıl Turizm İşletmeciliği yaptım.

Eylül 2004 de RE/MAX ile tanıştım ve Turizm sektörü gibi, hizmet sektörünün bir parçası olan Gayrimenkul Sektöründeki hizmet kalitesinin yetersizliği, herkes gibi benimde gözlemlediğim bir gerçekti. İnşaat ve Hizmet işletmelerinde kazandığım deneyim ve tecrübelerime dayanarak bu gerçeği değiştirme yolunda kullanabileceğime inandım. Profesyonel çalışma anlayışı ve bir dünya markası olan gayrimenkul Firması RE/MAX bünyesinde kendi ofisimi ( Karun”u) açtım.

İnsanları mutlu etmenin, bir iş karşılığında elde edilebilecek en büyük kazanç olduğuna inanıyorum.Sizlere güvenilir ve dürüst hizmet verebilmek için lütfen beni arayınız.

“Sizlerin Memnuniyeti, Bizlerin Memnuniyetidir”

Loran Muratoğlu