Re/Max Bekir | Bekir Erkuş

Re/Max Bekir

COVID Dönemiydi. 2019’un sonlarına doğru. İnsanlar evlerinden çıkamıyor, piyasaların arz ve talep dengeleri şaşmıştı. 10 yılı aşkın süren gayrimenkul danışmanlığı hayatımda fırsat çanlarının tekrardan yoğun ve gür bir şekilde çaldığını hissediyordum. Bu süreç bu şekilde devam etmeyecek ve sonrasında hızlı bir dönem bizleri karşılayacaktı.

Bu hızlı döneme kol kola yürüyebileceğim bir network çatısı altında olmaya karar verdim. Öyle bir network olmalıydı ki sürekli kendini geliştiren, kaliteli, doğru, bilgili, hakkaniyetli, yetkin ve gerçek bir iş ortağı olmalıydı. Bu sebeple RE/MAX’i tercih ettim.

RE/MAX’in başarı hikayesi felsefesinden kaynaklanıyor. Bunu aldığım eğitimlerde, merkez yerel yöneticilerinde ve Uluslararası yöneticilerinde defalarca gördüm hissettim. Bu felsefe hepimizin bildiği gibi maalesef herkese yansımasa da RE/MAX’i Pazar lideri konumuna getirip yerini sağlamlaştırmış durumda.

İlk RE/MAX’im Karun’du. Her insanın 3-4 yılda bir kendini yeni versiyonuna yükseltme zorunluluğu olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu dönem de kalıcı olarak bizlere göz kırpıyor.

Ben de 2023 Aralık ayında kendi yeni versiyonuma REM/AX ARGE’de güncellenmeye karar verdim.

İki yıl üst üste Dünya Birincisi olmuş bir broker, yükselen bir grafikle 2023 Türkiye birincisi olmuş bir ofis dışında başka bir alternatif düşünemezdim.

RE/MAX ARGE ilklerin ofisi olmaya imza atmaya devam edecek gibi. Bekir ERKUŞ’ta bu ekibin içinde mürekkep, kalem, kağıt olmaya devam edecek.

Bir dahiliye mütehassısı gibi gayrimenkul konusunda satış, pazarlama ve danışmanlık konularında tüm konularda kişiye ve kuruma özel danışmanlık çalışmalarınızda yanınızdayım.

İşi uzmanına bırakın rahat edin.