Hun Team | Bekir Erkuş

Hun Team

2024 yılının başında Alpaslan Hun Ataoğlu’nun “Girişimci Broker” ünvanını almasıyla kurulmuştur.

Bekir Erkuş ve Zeynep Bahçıvan Atakan’ın katılmasıyla takım haline gelmiştir.

HUN TEAM gayrimenkul sektörünün “One Stop Shop” mantığı ekip ve iş ortaklarıyla çalışan, eğitim, satış, pazarlama ve danışmanlık hizmetlerini tek bir noktadan alabileceğiniz bir takımdır.

Alpaslan Hun ATAOĞLU

Girişimci Broker

  • Eğitimci
  • Profesyonel Koç
  • Yazar
  • Gayrimenkul Danışmanı

Doğru teşhis & başarılı tedavileri ile övünen bir hekimdir.

Duygularla değil rakamlarla, Söylentilerle değil analizle tetkik eder.

Doğru verilerle sağlıklı analiz yapar, güncel piyasa durumunu müşterime doğru yorumlayıp sağlıklı karar almasını sağlar.

Sektörel bilgi ve saha tecrübemi, Satış & Kiralama sürecini başarılı sonuçlandırmak için kullanır.

Almak & Satmak İnsan hayatının yeni rotasını belirleyen kararlardır. Bu süreci insani  duyguların baskısından uzaklaştırıp, akıl mantıkla harmanlanmış kararlar sayesinde ancak kalıcı müşteri memnuniyetine çevirebilir. Aksi halde telafisi uzun yıllar alan tatsız vakalar şekillenebilir. Gayrimenkul Danışmanlığı  mesleği, yıllar geçtikçe kıdem alınarak değil, bir cerrah gibi kendi branşında çok sayıda ameliyat yaparak kazanılan tecrübe ile müşteri memnuniyetine dönüşür.

 

Bekir ERKUŞ

Maxx Gayrimenkul Danışmanı

“Yaşanılan gergin ve zor hale getirilmiş devir teslim operasyonunu yönetmekte gösterdiğiniz başarı için tekrar ve özellikle sizi kutlamak isterim. Başkalarının hayatını kolaylaştırmayı istemek ve sağlamak medeni bir insan olmanın temel özelliklerinden biridir.”

2023 yılında Bekir Erkuş’un müşterilerinden birinin gönderdiği yazıdır. Erkuş’un iş yaklaşım ve çözüm tarzını anlatan bir ifadedir. Bu ifade rica ile veya istatistik çalışmaya katkı için alınan bir yazı değildir.

Aynası iştir lafa bakılmaz diyorsanız, iş yapalım.

 

Zeynep BAHÇIVAN ATAKAN
Gayrimenkul Danışmanı

  • Eğitimci
  • Profesyonel Koç
  • Gayrimenkul Danışmanı

Gayrimenkul almak satmak önce duygularla başlayan bir serüvendir. Bu serüven kimi zaman can sıkıcı kimi zaman çok keyiflidir. Can sıkıcı kısımlar sizin için keyifle anlatacağınız anılara, keyifli kısımlarda mutlu anılara dönebilir. Maddi ve manevi bu kazançlar ise doğru gözlem ve yönlendirme ile gerçekleşecektir. Bunun için ise ilk başta ihtiyacınız olan doğru danışmandır.

Gayrimenkul ile ilgili tüm süreçlerinizde hizmet vermeye hazırız.